logo

Hello Kitty


Tento set balónov vyčarí úsmev na tvári každému milovníkovi legendárnej japonskej postavičky! V balíku Hello Kitty za 19.90 € je zahrnutá veľká postava Hello Kitty (75 cm), Hello Kitty v lietadle (92 cm) a srdiečkový balón (45 cm), ako aj jedno zlaté číslo s vekom oslávenca (100 cm). V prípade, že chcete urobiť radosť staršiemu oslávencovi, zaplatíte za druhé číslo len 8.90 €. Na akúkoľvek adresu v Bratislave doručíme tento set zadarmo.


Objednávka

Zvolený set: Hello Kitty za 19.90 €

Súčasťou tohto setu je aj jedno 100 cm vysoké zlaté číslo s vekom oslávenca. Ak má Váš oslávenec 10 rokov a viac, zvoľte prosím možnosť "Dvojciferné číslo". Doplatok za druhé balónové číslo je 8.90 €.

Koľko rokov má Váš oslávenec?

K objednávke môžete pridať aj fľašu šumivého vína (všetky 750 ml).

Doručenie

Teraz si môžete zvoliť dátum a čas doručenia. Ak potrebujete balóny doručiť čo najskôr, nechajte políčko prázdne a dovezieme ich do 2 hodín od zaplatenia.

Ak si nie ste istý adresou obdarovanej osoby, napíšte nám približnú polohu alebo nechajte políčko prázdne. Naši kuriéri objednávku doručia kamkoľvek v Bratislave tak, ako to bude príjemcovi vyhovovať.

Doručenie v rámci Bratislavy vrátane okrajových mestských častí je zadarmo, doručenie do okolitých obcí je spoplatnené. Ak ste v zozname nenašli svoju obec, kontaktujte nás.

Vaše údaje
Údaje príjemcu

Vyplňte iba v prípade, že ruže posielate ako darček. Ak kyticu prevezmete od kuriéra Vy, túto časť nechajte prázdnu. Objednávky s doručením inej osobe je možné uhradiť iba kartou cez internet.

Pri darčekovom doručení adresátovi neprezrádzame meno odosielateľa. Ak sa chcete podpísať, urobte tak prosím vo venovaní.

Objednaním súhlasíte so všeobecnými obchodnými podmienkami.Platba

Objednávku môžete uhradiť v hotovosti pri prevzatí alebo kartou vopred. Kvety pre inú osobu je možné uhradiť iba kartou.

Po kliknutí na tlačidlo Zaplatím kartou na konci formulára budete presmerovaný na stránku nášho platobného partnera TrustPay.

Platobná stránka je šifrovaná a Vaše údaje sú vďaka tomu v bezpečí. Platiť môžete všetkými bežnými typmi kariet.


O nás

Balóny dopravujú naši vlastní zamestnanci, nie kuriérske firmy. Obdarovanú osobu teda dokážeme prekvapiť, problém nám nerobia ani vaše špeciálne priania.

Pri doručení darčeku pre inú osobu nikdy neprikladáme blok ani faktúru. Tá Vám príde mailom.

Rýchlosť


Naše balóny nemusíte objednávať vopred, každý deň v čase od 8:00 do 20:00 Vám ich dovezieme do dvoch hodín od objednania. Ak chcete donášku predsa len naplánovať na presný čas, stačí to uviesť vo formulári.


Hélium


Na rozdiel od konkurentov plníme balóny len 100% neriedeným héliom. Vďaka tomu vydržia balóny vo vzduchu tak dlho, ako je len možné. A keď dolietajú, môžete ich cez spätný ventil ľahko opäť nafúkať héliom alebo vzduchom.


Priamo na oslavu


Vďaka nám už nemusíte vláčiť veľké lietajúce balóny cez celé mesto, naši kuriéri Vám ich dovezú priamo domov alebo na oslavu. Balóniky potom stačí len bezpečne priviazať, aby Vám náhodou neuleteli. :)


Urobte radosť!


Donáška ruží - eRuže na Facebooku - Obchodné podmienky - Kontakt

Niečím si nie ste istý? Máte špeciálne prianie? Napíšte nám mailom alebo cez Facebook!