logo

Happy Birthday


V jednoduchosti je krása. Tento set héliových balónov za 19.90 € obsahuje dve zlaté čísla vysoké 100 cm s vekom oslávenca a jeden okrúhly balón s priemerom 45 cm. Balóny sú vyrobené z pevnej fólie a fúkame ich výhradne neriedeným héliom. Vďaka tomu vydržia lietať približne 2 týždne, potom je ich možné cez spätný ventil ľahko opäť dofúkať héliom alebo vzduchom. Na akúkoľvek adresu v Bratislave doručíme tento set zadarmo.


Objednávka

Zvolený set: Happy Birthday za 19.90 €

Koľko rokov má Váš oslávenec? V cene tohto setu sú zahrnuté 2 zlaté balónové čísla.

K objednávke môžete pridať aj fľašu šumivého vína (všetky 750 ml).

Doručenie

Teraz si môžete zvoliť dátum a čas doručenia. Ak potrebujete balóny doručiť čo najskôr, nechajte políčko prázdne a dovezieme ich do 2 hodín od zaplatenia.

Ak si nie ste istý adresou obdarovanej osoby, napíšte nám približnú polohu alebo nechajte políčko prázdne. Naši kuriéri objednávku doručia kamkoľvek v Bratislave tak, ako to bude príjemcovi vyhovovať.

Doručenie v rámci Bratislavy vrátane okrajových mestských častí je zadarmo, doručenie do okolitých obcí je spoplatnené. Ak ste v zozname nenašli svoju obec, kontaktujte nás.

Vaše údaje
Údaje príjemcu

Vyplňte iba v prípade, že balóny posielate ako darček. Ak balóny prevezmete od kuriéra Vy, túto časť nechajte prázdnu.

Pri darčekovom doručení adresátovi neprezrádzame meno odosielateľa. Ak sa chcete podpísať, urobte tak prosím vo venovaní.

Objednaním súhlasíte so všeobecnými obchodnými podmienkami.Platba

Objednávku môžete uhradiť v hotovosti pri prevzatí alebo kartou vopred. Balóny s doručením pre inú osobu je možné uhradiť iba kartou.

Po kliknutí na tlačidlo Zaplatím kartou na konci formulára budete presmerovaný na stránku nášho platobného partnera TrustPay.

Platobná stránka je šifrovaná a Vaše údaje sú vďaka tomu v bezpečí. Platiť môžete všetkými bežnými typmi kariet.


O nás

Balóny dopravujú naši vlastní zamestnanci, nie kuriérske firmy. Obdarovanú osobu teda dokážeme prekvapiť, problém nám nerobia ani vaše špeciálne priania.

Pri doručení darčeku pre inú osobu nikdy neprikladáme blok ani faktúru. Tá Vám príde mailom.

Rýchlosť


Naše balóny nemusíte objednávať vopred, každý deň v čase od 8:00 do 20:00 Vám ich dovezieme do dvoch hodín od objednania. Ak chcete donášku predsa len naplánovať na presný čas, stačí to uviesť vo formulári.


Hélium


Na rozdiel od konkurentov plníme balóny len 100% neriedeným héliom. Vďaka tomu vydržia balóny vo vzduchu tak dlho, ako je len možné. A keď dolietajú, môžete ich cez spätný ventil ľahko opäť nafúkať héliom alebo vzduchom.


Priamo na oslavu


Vďaka nám už nemusíte vláčiť veľké lietajúce balóny cez celé mesto, naši kuriéri Vám ich dovezú priamo domov alebo na oslavu. Balóniky potom stačí len bezpečne priviazať, aby Vám náhodou neuleteli. :)


Urobte radosť!


Donáška ruží - eRuže na Facebooku - Obchodné podmienky - Kontakt

Niečím si nie ste istý? Máte špeciálne prianie? Napíšte nám mailom alebo cez Facebook!